پردرآمد ترین بازیگران زن ، سینمای هالیوود بزرگترین صنعت سینما در جهان است و همه ساله ارقامی نجومی صرف تهیه و ساخت فیلم های سینمایی می شود. طبیعی است که سینمایی که رقم فروش آثار پر مخاطب از مرز صد میلیون دلار می گذرد، دستمزد بازیگران نیز سر به فلک بکشد و دریافتی نجومی داشته باشند. در این مطلب فهرستی از پردرآمد ترین زن را تهیه کرده ایم. 

بار ها شنیده ایم که برخی بازیگران برای ایفای نقش در یک فیلم مورد نظر، تن به افزایش و یا کاهش قابل توجه وزن بدهند یا برای به عهده گرفتن نقشی بخصوص، سختی های فراوانی را تحمل کنند. پس با این شرایط تصور درآمد های نجومی برای این دسته از بازیگران چندان دور از ذهن نخواهد بود. در ادمه با پردرآمد ترین بازیگران زن در سال ۲۰۱۷ آشنا خواهیم شد.

پردرآمد ترین بازیگران زن در سال ۲۰۱۷

ایمی آدامز

ایمی آدامز با ۱۱/۵ میلیون درآمد موفق شده است در جایگاه دهمین بازیگر پردرآمد سال قرار گیرد. ایمی آدامز که پیش از این پنج مرتبه سابقه نامزدی اسکار بهترین بازیگر زن را در کارنامه دارد، سال گذشته با ایفای نقش در فیلم «ورود» که فروش بسیار مناسبی هم در گیشه داشت، توانست بار دیگر توانمندی های خود را به اثبات برساند و برای حضور در این فیلم برنده جایزه گلدن گلوب شد.

پردرآمد ترین بازیگران زن

جولیا رابرتز

جولیا رابرتز با دستمزد ۱۲ میلیون دلاری در سال پیش توانست در جایگاه نهمین بازیگر پردرآمد زن در سال ۲۰۱۷ قرار گریرد. وی علاوه بر حضور در سینما، در صنعت مد و پوشاک نیز فعالیت هایی دارد و دستمزد هنگفتی نیز در این عرصه کسب می نماید. همین امر سبب شده است که دارایی خالص او بیش از ۱۰۰ میلیون دلار تخمین زده شود.

کیت بلانشت

این بازیگر سرشناس استرالیایی سال گذشته با حضور در فیلم ابر قهرمانی «ثور: رگناورک» موفق شد در جایگاه هشتمین بازیگر پردرآمد زن سال قرار گیرد. این بازیگر کار کشته که چندین مرتبه نامزدی اسکار و گلدن گلوب را نیز در کانامه دارد، در سال ۲۰۰۹ در جایگاه نخست پردرآمد ترین بازیگر سال قرار گرفته بود.

پردرآمد ترین بازیگران زن

شارلیز ترون

شارلیز ترون با درآمد خالص ۱۴ میلیون دلار توانست جایگاه هفتمین بازیگر پردرآمد سال را از آن خود کند. وی در سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ صدا پیشگی انیمیشن سفید برفی را عهده دار بود و همیشه از حضور در آن مجموعه به عنوان سکویی برای پیشرفت و ترقی خود یاد می کند.

پردرآمد ترین بازیگران زن

اما واتسون

اما واتسون یکی از تازه وارد های این لیست می باشد و با ۱۴/۷ میلیون دلار درآمد توانست ششمین بازیگر زن پردرآمد لقب گیرد. وی اولین حضورش در عرصه بازیگری را با ایفای نقش در مجموعه فیلم های هری پاتر تجربه کرد.

پردرآمد ترین بازیگران زن

مطالب مرتبط

  • گربه کتاب خوان بهنوش طباطبایی+ عکس
  • بازیگرانی که به علت چهره جذاب ستاره شدند
  • ازدواج محسن افشانی
  • نگار جواهریان و همسرش در جشنواره سینه ایران
  • ازدواج مجدد آرنولد در ۷۰ سالگی
  • زیبا ترین لبخند متعلق به کدام ستاره های زن است ؟ (۲)