مهران مدیری میهمان قسمت جدید برنامه هفت شد ، رضا رشیدپور مجری سری جدید برنامه هفت که به نقد و بررسی مسائل روز سینمای ایران می پردازد از مهران مدیری به عنوان اولین میهمان قسمت جدید این برنامه خبر داد. 

رضا رشیدپور در واکنش به اجرای سری جدید برنامه هفت و دعوت از مهران مدیری گفت: مهران نازنین رفیق سالیان دور من است که سابقه همکاری با او را با هیچ چیز دیگری در دنیا عوض نمی کنم و با تمام وجود می گویم که دوست داشتم که مهران عزیز اجرای این سری از برنامه را به عهده بگید اما نهایتا تصمیم بر آن شد که من به عنوان مجری برنامه انتخاب شوم و الان از انتخاب مهران مدیری به اولین میهمان این سری از برنامه بسیار خوشحالم.

وی در ادامه گفت: از تمامی اهالی هنر، فرهیختگان، خبرنگاران و تمامی علاقه مندان به سینما تقاضا دارم که من را برادر کوچک تر خود بدانند و من را در اجرای هر چه بهتر این برنامه یاری کنند. به امید آن که با تهیه برنامه ای موفق، بتوان بستر موفقی برای هم افزایی و هم اندیشی در جامعه سینمای ایران تشکیل داد.

مهران مدیری میهمان قسمت جدید برنامه هفت شد 

مهران مدیری در اردیبهشت ماه سال ۱۳۴۶ در محله دروس شهر تهران متولد شد. وی کارگردان، نویسنده و بازیگر سینما است که از محبوبیت بالایی میان مخاطبان سینما و تلویزیون بهره مند است. وی تا کنون کارگردانی اثاری همچون: ساعت خوش، پاورچین، نقطه‌چین، شب‌های برره، باغ مظفر، مرد هزارچهره، مرد دوهزارچهره،قهوه تلخ، ویلای من، شوخی کردم و در حاشیه را در کارنامه دارد. 

مطالب مرتبط

  • آیا مهران مدیری برادر امید خواننده لس آنجلسی است + عکس
  • فیلم گفتگوی تلفنی رضا رشیدپور از بیمارستان بعد از بیهوش شدن
  • فیلم سیلی خوردن مهران مدیری از دختر + دلیل کشیدی خوردن مدیری
  • خواننده سوسن خانوم بازیگر شد
  • دستمزد نجومی محسن چاوشی برای تیتراژ سریال سایه بان
  • حرکت قابل تقدیر بنیامین بهادری در حمایت از نوازندگان زن