دلیل فوت افشین یداللهی شاعر + درگذشت افشین یداللهی

دلیل فوت افشین یداللهی شاعر + درگذشت افشین یداللهی

دلیل فوت افشین یداللهی شاعر + درگذشت افشین یداللهی

فوت افشین یداللهی

دلیل فوت افشین یداللهی که امروز چهارشنبه ۲۵ اسفند ۹۵ خبر فوت افشین یداللهی در فضای مجازی منتشر شد این بوده است که در ادامه آن را شرح داده ایم.

در این خصوص سرهنگ نادر رحمانی در مورد جزئیات تصادف Crash مرگبار افشین یداللهی گفت: ساعت ۲ بامداد امروز وقوع تصادف میان یک دستگاه سورنتو و کشنده اویکو در کیلومتر ۳۷ جاده کرج – قزوین به پلیس Police راه اعلام شد.

با حضور ماموران پلیس راه مشخص شد در این حادثه Incident افشین یداللهی، شاعر کشورمان در اثر ضربه مغزی جان خود را از دست داده و از دنیا رفته است. همسر و برادر همسر او هم در این حادثه آسیب دیده‌اند.

۲ سرنشین دیگر خودرو سورنتو تیز در این تصادف مجروح شده اند. این تصادف به دلیل توقف ناگهانی خودرو سورنتو در سطح سواره رو و عدم توجه به جلو کشنده اویکو رخ داده است.

علت حضور افشین یداللهی در این مسیر این بوده است که وی از صحنه‌ی فیلمبرداری بازمی گشته که این اتفاق تلخ رخ می دهد. پیکر بی‌جان او هم اکنون در سردخانه‌‌ای در هشتگرد نگه‌داری می‌ شود.

یداللهی برای تیتراژ بسیاری از سریال‌های تلویزیونی ترانه‌هایی سروده است. از جمله آثار او در این زمینه ترانه سریال‌های شب آفتابی، غریبانه، شب دهم، میوه ممنوعه، مدار صفردرجه و معمای شاه است.

دانلود فیلم

::

گردآوری: فرداها

مطالب مرتبط

  • دستگیری بازیگر معروف طنز در پارتی مختلط + اسم بازیگر طنز
  • تیراندازی و قتل ۶ نفر در خیابان انقلاب اراک توسط عباس صحرایی
  • عکس های آتش زدن قرآن و مسجد در ورامین تهران ۲۸ دی ۹۵
  • بازداشت ۴ مدیر شهرداری اهواز + دلیل دستگیری مدیران اهوازی
  • تصادف و درگذشت رضا نظری و به کما رفتن مهدی تنکابنی + عکس
  • عکس پیدا شدن جسد نگهبان پلاسکو قاسم شجاعی ۳۸ ساله