دستمزد نجومی محسن چاوشی ، قرار است آخرین قسمت مجموعه تلویزیونی «سایه بان» که با کارگردانی برادران محمودی ساخته شده است، با صدای محسن چاوشی بر روی آنتن برود. اگر این اتفاق بیافتد، نخستین باری است که صدای محسن چاوشی در قالب تیتراژ پایانی یک مجموعه تلویزیونی از صدا و سیما پخش می شود.

دستمزد نجومی محسن چاوشی برای تیتراژ سریال سایه بان

دستمزد نجومی محسن چاوشی برای تیتراژ سریال سایه بان

پیش تر شایعات در مورد دستمزد نجومی محسن چاوشی بار ها شنیده می شد اما پس از تایید دستمزد ۲۵۰ میلیون تومانی تهیه کننده سریال «سایه بان» برای تیتراژ پایانی، شایعات رنگ واقعیت گرفت و دریافتی واقعی محسن چاوشی برای اجرای تیتراژ انتهایی این مجموعه مشخص شد.

البته محسن چاوشی تا پیش از این هرگونه پیشنهاد همکاری برای خواندن تیتراژ های تلویزیونی را رد کرده بود اما بالاخره این بار صدای محسن چاوشی را در پایان سریال «سایه بان» خواهیم شنید. 

دو سال پیش نیز داریوش مهرجویی برای تیتراز فیلم «سنتوری ۲» نیز پیشنهاد همکاری به محسن چاوشی را داده بود که با درخواست عجیب وی مبنی بر دریافت ۵۰۰ میلیون تومان برای این کار مواجه شده بود. 

در سال های اخیر یکی از معروف ترین تیتراژ هایی که با صدای محسن چاوشی تهیه شده است، قطعه پایانی سریال شهرزاد است که در موفقیت چشمگیر این مجموعه نیز بی تاثیر نبوده است. 

مطالب مرتبط

  • دانلود آهنگ فندک تب دار محسن چاوشی + موزیک ویدیو شهرزاد
  • دلیل دستگیری ادمین و اعضای سایت تاینی موویز tinymoviez
  • امیر خسرو عباسی همسر دوم بهاره رهنما پسر حسن عباسی است ؟
  • پناهندگی آزاده نامداری در سوئد بعد از کشف حجاب و عکس بی حجاب
  • کانال تلگرام خرید و فروش سوالات امتحان نهایی خرداد ۹۶ + عکس
  • پشیمانی مهدی مظلومی کارگردان ایرانی شبکه جم بازگشت به ایران